AGH University of Science and Technology in Krakow

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

DOTYCZY WSZYSTKICH - ankieta - egzamin

Cześć,

Wszystkie grupy powoli zbliżają się do swoich egzaminów. Jednak w związku z tym, że jest Was aż 160 osób, a nie chcę Was na siłę upychać w salach (( ͡° ͜ʖ ͡°)), podjąłem decyzję o stworzeniu większej ilości terminów.

Proszę Was o uzupełnienie formularza do niedzieli, zaznaczając konkretne terminy, które będą Wam pasowały. Wówczas po niedzieli dokonam podziału, ogłoszę go i wyślę tę informację do NI w celu przydzielenia Wam kodów. Właśnie z powodu konieczności zarejestrowania Was w bazie egzaminowanych zależy mi na tym, byście wypełnili formularz jak najwcześniej.

Proszę o szczególną uwagę przy dobieraniu terminów, kieruję to zwłaszcza do grup, które z przyczyn losowych nie miały zajęć.

Harmonogram możecie sprawdzić na stronie https://decibel.ni.com/content/docs/DOC-32664 - zwróćcie uwagę na termin Waszych 5 zajęć i dobierzcie termin egzaminu tak, by mieć czas na przygotowanie;)

FORMULARZ:

https://docs.google.com/forms/d/1BTwgk_UqwxK6_mZ_THdn-rA93zvR5Xx5pPHfyx6e6vs/viewform

W formularzu jest więcej terminów niż to konieczne, utworzę jednak te najpopularniejsze.

Grupo poniedziałkowa - nie możecie mieć niestety egzaminu w Waszym normalnym terminie, gdyż w h113 zasięg AGH-WPA praktycznie nie istnieje.

Pozdrawiam,

Miłosz Mach

0 Kudos
Message 1 of 7
(4,952 Views)

Mam pytanie, czy terminy:

Czwartek 12.12 - 17:00 (101/C3)

Czwartek 12.12 - 19:00 (101/C3)
to czwartek 11.12 czy piątek 12.12?

0 Kudos
Message 2 of 7
(3,913 Views)

Racja, pojawiło się parę błędów.

Po pierwsze: wspomniane przez Wunkera czwartki to oczywiście 11.12.

Po drugie termin: Środa 10.12 jest na godzinę 17:30, a nie jak było w formularzu, 19:30.

Osoby, które wybrały środę 10.12 19:30 będę traktował jakby zapisały się na 17:30, chyba, że napiszą prywatną wiadomość do mnie z anulowaniem wyboru (nie było takich dużo).

W tej chwili formularz ma te błędy poprawione, przepraszam za zamieszanie.

0 Kudos
Message 3 of 7
(3,913 Views)

Chciałbym się dowiedzieć czy na egzamin trzeba przynieśc swój laptop czy będą one dostępne dla miejscu ?

0 Kudos
Message 4 of 7
(3,913 Views)

z tego co pamiętam to trzeba mieć swój.

0 Kudos
Message 5 of 7
(3,913 Views)

a jak ktoś nie posiada swojego ?

0 Kudos
Message 6 of 7
(3,913 Views)

Przyniesienie laptopa jest koniecznością. Musisz w takim razie od kogoś pożyczyć + poświęcić czas na oswojenie się z jego obsługą, by już podczas egzaminu nic Cię nie zaskoczyło.

0 Kudos
Message 7 of 7
(3,913 Views)