AGH University of Science and Technology in Krakow

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Prezentacja + zadanie domowe #1

Czołem,

Do terminu kolejnych Waszych zajęć proszę Was o zrobienie i wysłanie zadań:

Homework - Navigating LabVIEW.pdf

CLAD Homework 1 Questions.pdf

Jeśli chodzi o CLAD 1 - możecie pominąć pytania 5 i 10 (nie są związane z pierwszymi zajęciami).

Odpowiedzi na pytania CLAD udziela się w specjalnym formularzu, do którego link znajdziecie w instrukcji wysyłania zadań domowych: Zadania domowe.

Do tego dokumentu załączyłem prezentację z ostatnich zajęć, jest ona chroniona hasłem: Wiosna2015 - proszę jednak o zachowanie tej informacji dla siebie.

Spotykamy się odpowiednio 13 i 15 kwietnia. Proszę, by grupa środowa przyszła możliwie 10 minut szybciej - dotyczy to osób, które nie wypełniły formularza (czyli wszyscy obecni w ostatnią środę).

Na koniec lekkie ogłoszenie.

Chciałbym, byście traktowali kurs jako okazję do zdobycia certyfikatu CLAD, ale także do nauki sprawnej obsługi środowiska LabVIEW. Jednak jest Was tak dużo, studiujecie tyle kierunków i macie taki rozstrzał wiekowy, że aż trzeba to wykorzystać do integracji i nawiązania znajomości - kiedyś mogą się przydać. Dlatego planuję wyjść na piwo po każdym z najbliższych spotkań (13 i 15 kwietnia) - wszystkich chętnych zapraszam, będę otwarty na pytania;)

Wesołych świąt,

Miłosz

0 Kudos
Message 1 of 1
(4,049 Views)