AGH University of Science and Technology in Krakow

cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Zadanie domowe - zajęcia #2

Cześć,

Do terminu kolejnych zajęć proszę Was o zrobienie i wysłanie zadań:

CLAD Homework Questions 3 (nie 2)

Homework - Lotto.pdf

Jeśli chodzi o CLAD 3 - możecie pominąć pytania 7 i 8 (nie są związane z drugimi zajęciami). Pytanie 1 też jest problematyczne, ale warto się zastanowić, a potem sprawdzić poprawną odpowiedź.

Jeśli chodzi o Lotto - to ciekawe zadanie obejmuje jedno zagadnienie, którego nie zrobiliśmy na zajęciach: Case Structure. Mam nadzieję, że instrukcja jest na tyle jasna, że pozwoli na jej wykonanie.

O Case Structure można poczytać tutaj: http://www.ni.com/getting-started/labview-basics/execution-structures#Case Structures

Gdyby zadanie okazało się jednak zbyt wymagające - nie ma problemu, możecie dosłać je po kolejnych zajęciach. Jednak wtedy dojdą kolejne zadania, dlatego w miarę możliwości polecam nie odkładanie go bez prawdziwego powodu. Zagadnienia prezentowane na zajęciach będą robiły się coraz bardziej złożone, więc nie polecam zostawać w tyle

Mateusz Owczarek

Certified LabVIEW Architect
Certified TestStand Architect
Download All
0 Kudos
Message 1 of 3
(4,711 Views)

W związku z tym, że niespodziewanie macie więcej czasu na zadanie (odwołanie zajęć z powodu mojej choroby), proszę wszystkich o przesłanie zadania Lotto. Mam nadzieję, że struktura Case Structure, która się w nim pojawia nie okaże się dużą przeszkodą.

Mateusz Owczarek

Certified LabVIEW Architect
Certified TestStand Architect
0 Kudos
Message 2 of 3
(3,128 Views)

Załączyłem rozwiązania.

Mateusz Owczarek

Certified LabVIEW Architect
Certified TestStand Architect
0 Kudos
Message 3 of 3
(3,128 Views)